Kaip pasipuošti Naujųjų sutiktuvėms?

Laikas iki Naujųjų metų tirpsta lyg sniegas per lietų. Galvosūkį, kuo švenčių proga pradžiuginti artimuosius, pakeitė kitas – kur pasitikti artėjančius 2019-uosius ir kaip pasipuošti?

„Apie puošmenas šventinei metų nakčiai užsimena dažni praeiviai kalėdiniame miestelyje. Vieni dairosi auksu tviskančių aksesuarų, kiti – rožinės spalvos, dar kiti – tiesiog elegantiškesnių, šventiškesnių aprangos elementų“, – sako aksesuarų kūrėja Milda Paukštė, besidarbuojanti „Dom Bow Ties“ peteliškių namelyje Katedros aikštėje Vilniuje.

Čia stabtelėję žmonės atskleidžia savo šventinius planus ir kokį įspūdį norėtų kurti aplinkiniams.

Neretam idėjų pažeria būsimos šventės vieta ar programa. Pavyzdžiui, į naujamečius koncertus Valdovų rūmuose, Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje ar Šv. Kotrynos bažnyčioje besiruošiantys vilniečiai pastarosiomis dienomis dairosi klasikinių šilko bei aksomo peteliškių, prie jų derina sąsagas bei kišenės nosinaites.

Tie, kurie paskutinį metų vakarą leis tango ritmu, pavyzdžiui Paliesiaus dvare, dairosi charakteringų raudonos bei juodos spalvos aksesuarų.

Nusiteikę linksmintis privatesniuose vakarėliuose renkasi puošmenas pagal tam tikras temas: „Žėrintis vakaras“, „Aukso paršelis“, „Žalia ir skarota“ bei daugybe kitų.

Tam tikros spalvos aksesuarus vyrai renkasi atsižvelgdami į savo antrųjų pusių planuojamą aprangą.

Geidžiamiausi atspalviai pastarosiomis dienomis – aukso, rožiniai bei raudoni. Jais pasipuošę vyrai tikisi ne tik atrodyti elegantiškai ir įsimintinai šventinę naktį, bet ir privilioti visapusišką sėkmę artėjančiais Kiaulės metais.

„Retas specialiai Naujųjų metų nakčiai perka naują kostiumą – pasirinkus vieną kitą detalę jau ne kartą vilkėta eilutė gali atrodyti visiškai kitaip.

Peteliškė paprastai tampa pagrindiniu, matomiausiu aksesuaru, tad jos – populiariausios. Tie, kurie geriau jaučiasi su prasegta marškinių apykakle, aprangai pagyvinti pasirenka šilko nosinaitę į švarko kišenėlę ar įdomesnes sąsagas. To irgi pakanka, kad kostiumas taptų individualesnis, atskleistų šį tą apie asmenybę.

Tagged
en_US