MMM vakaras: Kaip sukurti darnų poros įvaizdį?

Daugumai moterų pažįstama situacija, kai artėjant ypatingesnei šventei tenka pasirūpinti ne tik savo, bet ir antrosios pusės garderobu. Kaip sukurti stilingą ir harmoningą poros įvaizdį? Į šį klausimą ėmėsi atsakyti peteliškių namų „Dom Bow Ties“ viešnios stilistės bei tinklaraščio „Stilius ir miestas“ autorės Dovilė Kavaliauskienė ir Marija Sadomskaja. Jos pateikė penkias pagrindines taisykles, rašoma pranešime spaudai.

„Svarbiausia įsigilinti, koks yra renginio aprangos kodas, kuo išskirtinė šventės vieta bei aplinkybės. Tai iškart nubrėžia aiškesnes įvaizdžio gaires ir į jas turėtų atsižvelgti abu. Aprangos kodas paprastai skirtas tam, kad svečiai susilietų į vieną šventišką būrį, o ne išsišoktų šaukdami, tarkime, apie savo pomėgius. Juk tai galima lengvai atskleisti per savo laisvalaikio aprangą“, – pasiūlė D. Kavaliauskienė. 

Akcentuotas turėtų būti tik vieno iš poros įvaizdis. Tai – antroji taisyklė. Kitam stilistės pataria rinktis monochromiškesnį, ramesnį drabužių bei aksesuarų derinį. Paprastai ryškesnės poroje yra moterys, o santūresniojo vaidmuo tenka vyrui. Jei abu imtų varžytis, kurio drabužis įmantresnis, atrodytų labiau kokofoniškai nei stilingai. 

Spalvinė harmonija taip pat labai svarbi, bet nereikėtų persistengti. „Pasitaiko, kad vyras verčiasi per galvą ieškodamas peteliškės ar kaklaraiščio, kurio atspalvis identiškai atkartotų moters batelius ar rankinę. Tai – prasta mintis. Atrodysite nuobodžiai. Rekomenduoju elementus derinti naudojant skirtingus tos pačios spalvos atspalvius. Pavyzdžiui, sodriai geltona delninė ir citrininio atspalvio vyro peteliškė arba oranžinis moters švarkelis ir švelniai oranžinė fantazija vyro švarko kišenėje“, – vardijo M. Sadomskaja. 

Atsižvelgti reikėtų ir į audinius. Juos verta rinkis kontrasto principu. Jei moters suknelė – iš lengvučio šifono, vyrui tiktų plonos vilnos kostiumas. Jei moteris renkasi odinį sijoną, suknelę ar kelnes, vyro garderobe galėtų dominuoti medvilnė. 

Ir penktasis patarimas darnaus bei stilingo įvaizdžio siekiančiai porai: abiems rinkis panašius drabužių elementus – švarkus, marškinius, galvos apdangalus, akinius. „Taip įvaizdžiai subtiliai atkartos vienas kitą“, – pabrėžė M. Sadomskaja. Kaip vieną stilistiškai darniausių porų pasaulyje stilistės įvardijo modelį bei tinklaraštininkę Olivią Palermo su vyru modeliu Johannesu Hueblu. Įkvėpimo šventiniams įvaizdžiams verta semtis iš amerikiečių aktorių poros Blake Lively ir Ryano Raynoldso.

Skaitykite daugiau: delfi.lt

lt_LT
en_US lt_LT